با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت

1. پیاده‌روی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مثلاً یک فرد ۷۰ کیلویی، با پیاده‌روی با سرعت ۵ کیلومتر بر ساعت بمدت ۹۰ ساعت بدود، یا ۴۰ دقیقه شنای قورباغه انجام دهد، به همان میزان کالری خواهد سوزاند. قلب یک انسان بالغ معمولی، در هر سال حدوداً ۴۴ میلیون بار می‌تپد و در هر روز، قلب به تدریج که خودتان را تمرین دهید، خواهید دید که با بازدهی بیشتری (یعنی هوازی تر) می‌توانید 

2. سالمندان با پیاده روی سریع تر قلب سالم خواهند داشت - جام جم آنلاین

23 نوامبر 2015 به گزارش جام جم سرا به نقل از مهر، محققان در مطالعه خود دریافتند سرعت پیاده روی نقش مهمی بر افزایش میزان تاثیر این فعالیت بدنی دارد. افراد مسنی 

3. فواید پیاده روی -مضرات دویدن - آکاایران

فواید پیاده روی را همه می دانند، پیاده روی مساوی است با سلامت، اما اینکه پیاده روی . با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت طبق یافته های یک تحقیق 

4. نکات مهم برای یک پیاده ‌روی سالم - آکا

پیاده‌روی بروز بیماری‌های قلبی را کاهش و اینکه پیاده‌روی کاری است آسان و کمی بزرگ تر از پای دیگر است، کفش خود را متناسب با اندازه پای بزرگ تر خود انتخاب کنید ترین فعالیت های سالم · با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت.

5. تمرین ورزش برای تقویت قلب - بیتوته

ورزش اگر به اندازه ، با برنامه و منظم باشد ، عاملی مهم برای تقویت قلب است. همان اندازه که دیواره های قلب بر اثر ورزش قوی تر می شوند، خون را هم خیلی بهتر به جریان هایی است که هوای بیشتری را به ریه های وارد کرده و بهترین تمرین برای تقویت قلب خواهد بود. قلب سالم و متناسب ، خوب کار کرده و می تواند خون را به آرامی در بدن به جریان 

6. فواید پیاده روی: ۵۰ فایده پیاده ‌روی که شگفت انگیز هستند - مجله کسب

پیاده ‌روی روزانه در مقایسه با ورزش‌های سنگین مزایای بیش‌تری برای سلامتی دارد. پیاده ‌روی یک فعالیت خوب برای داشتن قلبی سالم است. وقتی شروع به پیاده ‌روی می‌کنید، ابتدا آرام قدم بردارید و بعد به‌تدریج گام‌هایی سریع‌تر و بلندتر .. طراوت بیش‌تری خواهد داشت و و باقی قسمت‌های بدن‌تان نیز سالم‌تر و جوان‌تر به نظر خواهند رسید.

7. ورزش و سلامت - پایش

آیا تا به حال شده در حال انجام حرکت ورزشی باشید و در میان آن ناگهان با خود بگویید تجربه کرده اند و چنانچه این درد در سنین بالاتر ادامه پبدا کند بسیار عذاب آور خواهد شد . از این رو، ورزش و به ویژه پیاده روی برای پیشگیری از چاقی همیشه یکی از .. برای کسب تناسب اندام و کاهش وزن سریع‌تر، دو بار در هفته تمرینات اینتروال را به 

8. محیط زندگی سالمندان باید چگونه باشد؟/ بخش اول:نور | مجله نی نی سایت

26 جولای 2016 نی‌نی سایت: مجتبی ابراهیمی/ همه ما دوست داریم برای افراد سالمندی که در کنارمان زندگی می‌کنند سالمندان با پیاده روی سریع تر قلب سالم خواهند داشت 

9. مقایسه ی عوامل خطر بیماری های قلبی عروقی در زنان و مردان سالمند شهر

ارتباﻁ سالمت مﻌنوی با افسردگی و کيفيت خواﺏ در سالمندان شهرستان شاهرود . . جمعیت باالی 60 سال بسیار سریعتر از سایر گروه های سنی در . باشد(، انجام فعالیتهای ورزشی )پیاده روی، دوچرخه سواری، شنا، . آخرین بررسي شهر تهران در طرح قلب سالم در سال 1376، شیوع . استقامتی و همکاران چنین15مبتال به سرطان وجود خواهد داشت ).

10. اتخاذ تمرینات روزمره برای سالمندان چه مزایایی دارد؟ - خانه سالمندان والا

15 نوامبر 2018 مزایای تمرینات و فعالیت‌های فیزیکی برای همه‌ی افراد در تمامی سنین خود نیاز خواهد داشت؛ اما فعالیت‌های فیزیکی ملایم برای افراد در تمامی سنین و یک بدن سالم و قوی راحت‌تر و سریع‌تر بر عفونت‌ها و بیماری‌ها غلبه می‌کند. همان گونه که تراکم استخوان‌ها در مردان با گذر عمر کاهش می‌یابد و دچار پوکی استخوان می‌شوند.

11. آموزش سلامت روان در سالمندان - دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سرد شدن بدن نیز با پیاده روی و انجام نرمش صورت می گیرد و در انتهای این در این مرحله ضربان قلب باید در حد متناسب خود افزایش یابد . ضربان . این کار را می توان همه جا انجام داد و شما با انجام این کار در خواهید یافت که سریعتر و .. واستفاده درست از این دوران نقش به سزایی در سلامت روان سالمند و دیگر گروههای سنی را به دنبال خواهد داشت.

12. دستگاه سنجش کارایی دقیقه پیاده روی در 6 تشخیصی بررسی اعتبار و

قلبی. -. تنفسی بچه های سالم و بیمار در. اختیار خواه. ن. د داشت. کلید واژگان. : آزمون. 6 . دقیقه پیاده روی. ،. آمادگی قلبی تنفسی. ،. اعتبار. ،. پایایی. دریافت مقاله: 92.

13. خبر امروز| 15 مهر - دانشگاه علوم پزشکی شیراز

7 ا کتبر 2018 گرامیداشت هفته قلب سالم در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) آموزش به کودکان در خصوص سلامت قلب، پیاده روی همراه با کارکنان دانشکده پیراپزشکی با . تغییر کوچک در زندگی، همه می‌توانیم به مدت طولانی ‌تر، بهتر و با قلب سالم‌تر زندگی مختلف، سلامت و امنیت خانوادگی و اجتماعی سالمندان را به دنبال خواهد داشت.

14. حرکات کششی توانایی حرکتی سالمندان را افزایش می‌دهد - ایسنا

14 آوريل 2018 انجام حرکات ورزشی کششی در ناحیه پا مشکلات حرکتی افراد سالمند را کاهش می‌توانند با انجام حرکات کشش در ناحیه پا توانایی خود را افزایش دهند.

15. متن کامل (PDF)

این تحقیق به روش نیمه تجربی انجام شد.20 زن سالمند با میانگین وانحراف معیار دو گروه یک آزمون مشابه پیاده روي، در طی دو جلسه پیش و پس از آزمون به فاصله شش هفته از هم میلیــون نفــر ســالمند بــاالي 60 ســال خواهیــم داشــت عضانـی مناسـب و سـریع بـرای اصـاح وضعیـت قامـت بـرای حفـظ تعـادل در طـول راه رفتـن آسـوده تـر اسـت.

16. ﻫﺎي زﻳﺴﺘﻲ ﻫﺎي ﻓﻴﺰﻳﻮﻟﻮژﻳﻜﻲ و ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺗﻤﺮﻳﻨﺎت - دانشگاه تهران

7 سپتامبر 2013 را ﺑﻪ ﻣﺪت ﺷﺶ ﻫﻔﺘﻪ. ﺑﺎ ﺷﺪت. 55. درﺻﺪ ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺿﺮﺑﺎن ﻗﻠﺐ. اﺟﺮا. ﻛﺮد . ﺑﺮاي ﺗﻌﻴﻴﻦ ﻧﺮﻣﺎل . ﺮ. ﺗﻤﺮﻳﻨﺎت آﺑﻲ ﺑﺮ روي ﺳﺎﻟﻤﻨﺪان ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت ﻣﺤﺪودي ﮔﺰارش ﺷﺪه اﺳﺖ. ؛. ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳ. ﻦ ﺑﺎ. ﺗﻮﺟﻪ ﺣﺮﻛﺎت ﻧﺎﺧﻮاﺳﺘﻪ و ﺳﺮﻳﻊ ﻋﻀﻼت در ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ اﺧﺘﻼﻻت ﻋﺼﺒﻲ و درد ﻣﻔﺎﺻﻞ دارﻧﺪ ﻟﺤﺎظ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ، ﺑﻴﻨﺎﻳﻲ و ﺷﻨﻮاﻳﻲ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮدﻧﺪ و از داروﻫﺎي اﻋﺼﺎب، وﺳﺎﻳﻞ ﻛﻤﻜﻲ ﻧﻈﻴﺮ ﻋﺼﺎ و واﻛﺮ .. ﺗﺮ اﻧﺠﺎم دﻫﻨﺪ . اي ﻛﺎﻫﺶ ﺧﻮاﻫﺪ ﻳﺎﻓﺖ.

17. Microsoft Word - book3 - pdfMachine from Broadgun Software, http

دفتر سلامت خانواده و جمعیت. اداره سلامت سالمندان. با همکاری. سازمان جهانی بهداشت به همین منظور مجموعه چهار جلدی شیوه زندگی سالم در دوره سالمندی تهیه شده است . رعایت این نکات ما را برای داشتن زندگی شاداب کمک خواهد کرد. گوارشی کمتری خواهیم داشت . در صورت پوسیدگی دندان ، هر چه سریعتر برای درمان آن به دندانپزشک مراجعه 

18. مهندسی پزشکی برای کمک به سالمندان - ماهنامه مهندسی پزشکی

مقابل بیماری های قلبی، چاقی و پوکی استخوان محافظت خواهد کرد. درحالی که چه ورزشی برای آن ها مناسب تر است، این مسأله بسیار متغیر است اما کار کافی است که نگاهی واقع بینانه به آن داشت. به بیماری فشار خون با انجام سه دوره 10 دقیقه ای پیاده روی در طول روز .. در وعده های غذایی خود از مواد غذایی سالم استفاده شود، در عمل نمی توان.

19. موج دوم آنفلوآنزا؛ نوزادان و سالمندان واکسن بزنند | مجله

سالمندان با پیاده روی سریع تر قلب سالم خواهند داشت محیط زندگی سالمندان باید چگونه باشد؟/ بخش اول:نور

20. فواید پیاده روی -مضرات دویدن

با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت طبق یافته های یک تحقیق نوین، کسانی که مسند با کمی پیاده روی سریع یا چند گام بیشتر می توا

21. نکات مهم برای یک پیاده ‌روی سالم - آکا

نکات مهم برای یک پیاده ‌روی سالم پیاده‌روی خود را با انجام تعدادی حرکت کششی تمام کنید. با پیاده روی سریع تر سالمندان قلب سالم خواهند داشت

22. روزانه چقدر شیر و لبنیات بخوریم؟ | | باشگاه سلامتی امید

سالمندان با پیاده روی سریع تر قلب سالم خواهند داشت دیابت در یزد و بوشهر، به خاطر ازدواج فامیلی است/ همه گیری مرض قند در ایران

23. سرعت و مسافت پیاده‌روی بر سلامت قلب در سالمندان تاثیر می

همشهری آنلاین: پیاده‌روی با سرعت اندکی بیشتر یا با مسافتی اندکی طولانی‌تر می‌تواند مزایای سلامت‌بخش این فعالیت جسمی برای قلب را در سالمندان افزایش می‌دهند.

24. چگونه با پیاده روی لاغر شویم؟ - yjc.ir

اگر پیاده‌روی سریع (با سرعت 6.5 کیلومتر در ساعت) به مدت نیم ساعت برای پنچ روز در هفته انجام دهید، حدود 16 کیلومتر در هفته را خواهید پیمود و در پایان سه هفته و نیم، حتی اگر میزان کالری‌های مصرفی

25. با فواید پیاده روی بعد از شام آشنا شوید!

پیاده روی کردن یکی از ورزش های بسیار ساده و ضروری است که همیشه توصیه می شود . در این مقاله شما را با فواید انجام پیاده روی بعد از شام آشنا می کنیم.

26. کاهش وزن سالم و روش های رژیم گرفتن - مجله سلامتی دکتر

با این وجود راه های کوچک اما تاثیرگذار بسیاری جهت اجتناب از دام های معمول بر سر راه رژیم، رسیدن به موفقیت در کاهش وزن پایدار و نیز ایجاد رابطه ای سالم تر با غذا ها وجود دارد.

27. پیاده‌روی بهتر چربی‌ها را می‌سوزاند یا دویدن؟ - مجله

شرایط آب و هوا نیز در سرعت شما تاثیر مستقیمی خواهند داشت. با انجام حرکات کمتر و آهسته تر کالری کمتری می‌سوزانید.

28. 9 گام ساده برای داشتن قلبی سالم | پارسه گرد | مجله

با رعایت 9 نکته زیر می توانید اطمینان داشته باشید تا پایان عمر از قلبی سالم و قوی برخوردار هستید.

29. سالمندان و سبک زندگی سالم - سلامت و نشاط در دوران پیری

افرادی که لبخند می زنند، زندگی طولانی تر ، شادتر و سالم تری نسبت به افرادی که کمتر لبخند می زنند و عبوس و گرفته هستند خواهند داشت.

30. فواید پیاده روی: ۵۰ فایده پیاده ‌روی که شگفت انگیز هستند

اگر متوجه شده‌اید که سایز دور کمرتان بزرگ‌تر شده‌است، با یک پیاده ‌روی تند و سریع روزانه می‌توانید از شر چربی‌های این ناحیه خلاص شوید.

31. علم ورزش | با ۳ تمرین و ۳ غذا شکم را ۶ تکه کنید

هر چه سریع‌تر تمرین کنید و کمتر استراحت کنید، عضلات شکم بیشتر توسعه پیدا خواهند کرد. برای اجرای این تمرین پاها را در اطراف تسمه قرار دهید، شیب تردمیل را بر روی ۱۰ تنظیم کنید.

32. جام جم سرا - نقش ورزش در پیشگیری از سرطان

سالمندان; همسران دیگر تبدیل ورزش به عنوان کار روزانه، به صورت منظم به زندگی بهتر و سالم‌تر کمک می‌کند و از پیشرفت سرطان‌های مختلف می‌کاهد. سالمندان با پیاده روی سریع تر قلب سالم خواهند

33. نحوه پیاده روی صحیح و اثرات فوری پیاده روی بر بدن

پیاده روی باید از نوع راه رفتن تند یا دویدن آرام باشد . پیاده روی باید از نوع راه رفتن تند یا دویدن آرام باشد؛ به نحوی که ضربان قلب به 100 تا 120 ضربان در دقیقه برسد.

34. تغییر سبک زندگی برای لاغری - 10 شیوه زندگی برای کاهش وزن

بر اساس مطالعات انجام شده، افزایش سطح فعالیت‌های روزانه با کمی پیاده روی می تواند به کاهش وزن سریع‌تر منجر شود.باید هدف شما افزایش تدریجی مدت زمان پیاده روی به ۳۰ دقیقه در روز باشد.

35. مزایای عالی پیاده روی در دوران بارداری • دونفره

شاید شنیده باشین به خانوم های باردار توصیه میشه که مخصوصا در ماههای آخر بارداریشون زیاد پیاده روی کنن و گفته میشه زایمان راحت تر و بهتری خواهند داشت.

36. ورزش کاردیو برای سلامت قلب و لاغری

اینکه بدنتان را تکان دهید، در مقایسه با نشستن جلوی تلویزیون، کالری بیشتری خواهید سوزاند. هر چه سریع تر حرکت کنید، کالری بیشتری خواهید سوزاند.

37. کاهش وزن با پیاده روی : برای لاغری سریع چه میزان باید راه

پیاده روی، البته پیاده روی سریع می‌تواند به لاغری شما کند. بنابراین اگر قصد کاهش وزن با پیاده روی را دارید؛ توصیه می‌کنیم ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه در هفته سریع راه بروید.

38. با پیاده‌روی سالم بمانید و وزن کم کنید

آنها یک گروه کوچک برای پیاده‌روی تشکیل داده بودند و در طول کار روزانه‌شان هر وقت برایشان مناسب بود همدیگر را ملاقات می‌کردند و به اتفاق مدت ۱۰ دقیقه تُند پیاده‌روی می‌کردند.

39. برای کاهش وزن 5 کیلویی چقدر باید پیاده روی کنیم

چگونه با پیاده روی 5 کیلو کاهش وزن داشته باشیم. قدم زدن، کالری می سوزاند ولی برای سوزاندن مقدار کالری قابل توجه باید سرعت و طول پیاده روی را افزایش دهید.

40. سرعت و مسافت پیاده‌روی بر سلامت قلب در سالمندان تاثیر می‌گذارد

دانش > پزشکی - همشهری آنلاین: پیاده‌روی با سرعت اندکی بیشتر یا با مسافتی اندکی طولانی‌تر می‌تواند مزایای سلامت‌بخش این فعالیت جسمی برای قلب را در سالمندان افزایش می‌دهند.

41. مقاله در مورد ورزش - magirans.com

– به منظور پیشگیری از سختی و گرفتگی عضلات و مفاصل پیاده روی را به آرامی فزاینده شروع کنید و برای این کار پس از گذشت چندین هفته پیاده روی سریع تر در مسافت بیشتر و با دوره زمانی طولانی تر را شروع

42. پیاده روی سریع و صحیح | نرم دویدن صحیح

پیاده روی سریع: پیاده روی مناسب تاثیرات بسزایی در حفظ سلامت عمومی بدن و درمان بیماریها دارد. در اینجا با مقاله ای درباره نکات مهمی از پیاده روی ، و راه کارهایی برای افزایش تاثیر پیاده روی در خدمت شما هستیم.

43. فواید 20 دقیقه پیاده روی در روز - ورزش - زندگی سالم

پیاده روی یکی از آن دست ورزش های سبک و مناسب است که اگر به صورت روزانه انجام شود، تاثیر زیادی در حفظ سلامت و تناسب اندام خواهد داشت.

44. مهارت افزایش سرعت پیاده روی

پیاده روی ، ورزشی برنده در تمام زمینه ها است و تحقیقات نشان داده با داشتن پیاده روی سریع تر ، می توانید مزایای آن را افزایش دهید.

45. آیا صبح زود به پیاده روی رفتن واقعا مفید است

پس سریع‌تر وزن کم می‌کنید و سلامت خواهید بود. ۴. کسب فواید تمرین در فضای باز. وقتی که به پیاده‌روی صبح‌گاهی می‌روید، تمامی فواید ورزش در فضای باز را کسب می‌کنید.

46. پیاده روی و این همه فواید! - beytoote.com

پیاده روی ورزشی آسان. جانسون می گوید: "مردم پیاده روی را راحت تر از ورزشهای دیگر انجام می دهند و در انجام آن نیز مداومت بیشتری نشان می دهند. افزون بر این پیاده روی می تواند فعالیتی اجتماعی باشد".

47. علم ورزش | روش لاغری و کاهش وزن

اما برخی تمرینات سنگین هوارسان را ترجیح می‌دهند. یکی از اصلی ترین راه‌های کاهش وزن ورزش‌های هوارسان با شدت ثابت مثل پیاده‌روی است. ۳۰ دقیقه پیاده‌روی در روز برای کم کردن وزن بسیار مفید است.

48. افزایش سالمندی موفق با داشتن ارتباطات و فعالیت های مکرر

دکتر سمانه پورهادی گفت: فعالیت فیزیکی افراد با افزایش سن کاهش می یابد که بر تعادل سالمندان تاثیر منفی دارد و پیاده روی یکی از مناسب ترین فعالیت های بدنی برای سالمندان است که انجام تمرینات گرم

49. فواید بسیار مهم پیاده روی بعد از شام

پیاده روی بعد از شام باعث هضم بهتر غذا، سوزاندن کالری، کنترل بهتر قند خون و تری گلیسرید در بدن می شود.درادامه شما را با فواید پیاده روی بعد از شام آشنا می کنیم.

50. جام جم سرا - بایدها و نبایدهای تغذیه سالمندان

دکتر انتظاری با این توصیه ادامه می‌دهد: این ورزش‌ها باعث می‌شود چربی، قند و فشارخون کنترل شود و واقعا، هم طول عمر با این فعالیت‌ها افزایش می‌یابد و هم سلامت‌تر زندگی خواهند کرد.

51. لیست مفیدترین ورزش ها برای لاغری سریع تر

به جای استفاده از پله برقی یا آسانسور با پای خود از پله بالا بروید. عادت کنید اتومبیل خود را دورتر از محلی که کار دارید پارک کنید تا مجبور شوید بیشتر پیاده‌روی نمایید.

52. سالمندان چگونه سالم زندگی کنند؟

به گزارش گروه اجتماعی ایمان نیوز، سمانه پورهادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شعار هفته سالمند امسال «گرامیداشت پیشکسوتان و مدافعان حقوق سالمندان» است، اظهار کرد: با توجه به کاهش نرخ زاد و ولد، بهبود استانداردها

53. برای داشتن ریه هایی قوی و سالم این توصیه ها را جدی بگیرید

توصیه هایی برای داشتن ریه سالم. به جز قلب، مغز، کبد، سیستم تنفسی که ریه قسمت اصلی آن را تشکیل می دهد جزو مهمترین بخش های بدن به حساب می آید و بسیار با اهمیت است.

54. چه ورزش هایی برای سالمندان مناسب است؟

– سالمندان لازم است در هنگام پیاده‌روی، کفش راحت، به اندازه و بنددار پوشیده، با لباس راحت، سبک و مناسب هر فصل پیاده‌روی را با سرعت کم شروع کنند و در یک وضعیت متعادل و راحت سر را بالا نگاه

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 619
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 4
بازدیدکنندگان دیروز : 6
بازدید امروز : 15
بازدید دیروز : 15
کل بازدیدکنندگان : 619
کل بازدیدها : 2790